| iuuuliiiaaa a întrebat:

Imi puteti spune si mie unde pot gasi un costum de ski( pantaloni+ jacheta) pana in 300 lei. De preferat sa fie din Timisoara. Astept raspuns. Multumesc big grin

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi la decathlon

| tania0cool a răspuns:

Eu iti recomand un site: Okazii.ro
E foarte bun si sunt oameni si din Timisoara de exemplu laughing Poate plati perosana(de la care cumperi) sa plateasca transportul sau tu. Ori mai este o varianta: Poata sa vina la tine sa ti-l aduca sau mergi tu dupa el. Depinde cum va intelegeti. Si poti negociawinking
Sper ca ti-am fost de folos! Funda?