| Emmy125 a întrebat:

Intrebare pentru cei din Suceava: Unde se poate juca tenis de camp în oras? Daca ar fi si ceva gratis ar fi si mai bine laughing
Stiti daca si închiriază pe undeva rachete? As vrea sa ma apuc dar vreau inainte sa stiu daca am unde sa joc si daca merita sa-mi cumpăr eu rachetă sau o pot închiria de acolo.
Multumesc!

1 răspuns:
| ChristianKalman a răspuns:

Https://www.dsjsuceava.ro/baze-sportive.html
Ia-ți din Decathlon o rachetă, pe cealaltă ar trebui să o aibă persoana cu care urmează să joci.
Spor! :)