| StupiDog a întrebat:

cei care va pricepeti la rachete de tenis de camp ...imi puteti da o mana de ajutor va rog, o parere
Eu joc de ceva timp dar sunt tot incepator
M-am hotarat sa imi cumpar o racheta de tenis si am gasit-o pe asta
http://olx.ro/oferta/rachete-dunlop-biommimeti-500-elite -ID4aC4o.html
Intrebarea mea ...merita? (tipul zice ca a fost schimbat racordajul dar racheta este in stare foarte buna )
Poate fi FAKE? sau sa ma AFECTEZE cu ceva ca a schimbat racordajul?
MUltumesc!

2 răspunsuri:
| xDediiii a răspuns:

Da merită, nu te va afecta cu nimic că a schimbat recortajul. Fundă?

| xDediiii a răspuns:

Racortajul * scuză-mă