| GeorgianaStefaniaa a întrebat:

m-am inscris la dansuri orientale, as vrea si eu sa imi spuneti in ce as putea sa ma imbrac pentru prima oara ( este prima oara cand fac dansuri). Eu ma gandeam sa imi iau colanti si maieu.
Multumesc, funda pentru o parere!

Răspuns Câştigător
| ctina a răspuns:

Depinde de dans...Eu de exemplu am facut dansuri indiene, si acolo trebuia obligatoriu sa porti fusta larga, dar pe dedesubt aveam colanti. Pentru prima data e f bine in colanti si maieu. Si incalta-te ce ceva comod, cum ar fi o pereche de balerini. O sa iti spuna instructoarea cu ce sa te imbraci la urmatorul curs. Succes!

2 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Este o idee buna. In colanti te misti usor si in maieu nu transpiriwinking Si eu tot asa m-as fi imbracat in locul tauwinking

| Denisika17 a răspuns:

In colanti, sunt niste maieuri speciale cu banuti, si la mijloc banuti...tongue