| ody a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac pentru prima oara la dicoteca? Daca s-ar putea fara tocuri.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si cum ai sa gasesti diScoteca? Daca citesti asa cum scrii, cu siguranta o sa treci pe langa ea fara sa-ti dai seama...chiar daca esti pe tocuri.

| jumbO a răspuns:

Un maieu, cu niste blgi conici, si numa daca vrei niste pantofi. dar cu un toc foarte mic o bluza care sa iti vina bine. oricum nu vulgar!happytrebuie sa te simti u bine in acele haine. >big grin

| dede16 a răspuns:

Accesoriu: o carte cu gramatica limbii romane, in manawinking