| Mafiotu_Petryk_1993 a întrebat:

Buna TPU.Ma inteapa in partea partea dreapta sub coaste si jos la picioru drept am o arsura simt ca ma taie.Ce sa fie? Apenticita?

2 răspunsuri:
| Dynamoo a răspuns:

Nu probleme cu colonul, cred ca manci foarte multa prajeala si uscaturi cum ar sandwici, daca mai ai probleme in continuare du-te la o farmacie naturista si cere tarte de psilium sau la o farmacie normala si ceri carbune medicinal. Sper ca te-am ajuta si sa-mi dai funda!

| iulianboy47 a răspuns:

Mai bine te duci la medic