| maf16 a întrebat:

Ma intereseaza niste cluburi sportive din Cluj-Napoca, mai exact de arte martiale. Imi puteti face niste recomandari?

Răspuns Câştigător
| Lionsgate a răspuns:

Eu ti-as recomanda:
-Clubul Sportiv ''MING DAO''
-Delta
-C.S. WHOOOOO ISTRU, asta e foarte bun.big grin succes!

| maf16 explică (pentru Lionsgate):

Multumesc!

| Lionsgate a răspuns (pentru maf16):

Da fundabig grin

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Clujul este un oras mare, sunt o gramada de cluburi. Te intereseaza un stil anume de arte-martiale? Daca da cauta pe google de exemplu Karate Cluj sau Aikido Cluj si vei gasi.

| maf16 explică (pentru Nickname1890):

Nu ma intereseaza un stil anume. Multumesc!

| Nickname1890 a răspuns (pentru maf16):

Http://www.cluj.info/adrese/sport/arte-martiale/5/39/

Uite lista cu cluburi de arte martiale din Cluj. Dar totusi ar trebui sa te gandesti ce vrei sa faci...

| Robieski a răspuns:

Cauta pe google, dar vezi ca am cautat si eu mai de mult si mi-am luat teapa!