| Rusescu24 a întrebat:

Buna TPU pe 20 decembrie este tragerea la sorti pentru europa league in care este si steaua si cfr cluj si vreau sa va intreb la ce ora este tragerea si pe ce program si care credeti ca vor fi adversarele lor.dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ora 13, pe Eurosport, Digi Sport, Dolce Sport, probabil şi pe sport.ro.

Mi-aş dori să fie adversare cât mai slabe, cum ar fi Dinamo Kiev sau BATE Borisov, dar cine ştie, posibil să fie Inter Milano sau Atletico Madrid.

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Tragerea este la ora 14:00 si nu la 13:00winking.Mi-as dori ca Steaua sa pice cu Ssc Napoli, iar CFR cu Borussia Monchengladbachhappy

| TudyCFR a răspuns:

Tragerea la sorti este de la ora 15 si este transmisa de Digi sport 1 si de Eurosport.