| ruzvi72 a întrebat:

Care credeti ca va fi prestatia clubului Steaua Bucuresti in grupa J din Uefa Europa League cu adversarele Shalke 04, Macabi Haifa si AEK Larnaca

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cu putina sansa putem termina chiar pe locul 1

| Geo17 a răspuns:

Avem sanse la locul 1. shalke ce ee de kapu' lor.in rest nashpete.asa ca:fOTRZA STEAUA! "PUTEEEMMM CASTIGA EUROPA LEAGUE".cum zice bekalyyy

| patrick98 a răspuns:

Sper sa termine pe 3 sau 4

| robySz a răspuns:

Deja i`a mers rau stelei, are 2 egaluri in 3 meciuri si o infrangere umilitoare in Israel. cam greu. Trebuie sa scoata macar 7 puncte din urmatoarele meciuri straight face

| Dennys_5149 a răspuns:

Cred ca va fi pe locul 2 ^^

| Clar_1739 a răspuns:

Locul 2

| raduking a răspuns:

Putem termina si pe locul 1, dar o sa fie greu cu Shalke 04 deci presupun ca pe 2

| addi1495 a răspuns:

Eu cred ca va fi pe locul 2 si sper doarece sunt stelist infocat...dar maccabi haifa a eliminat 2 echipe destul de bune casa ajunga in grupe...va fi destul de greu