| MariaCaty a întrebat:

Stie cineva cam de ce obiecte as avea nevoie la cursurile de inot?
Adica ochelari casca...etc.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ochelari obligatoriu, in rest depinde de piscina. La unele regulile nu iti dau voie fara casca, la unele primesti prosoape, la altele nu

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Un lucru e sigur: costumul de baie. Fara el nu te-ai simti prea bine... happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai o lista de raspunsuri aleatoare fara nicio treaba cu ce se discuta si asta s-a nimeri aici sau ce legatura are afrmatia ta cu discutia?

| Andrateiubestete a răspuns:

Ochelari, casca si costum, astea ar fi obligatorii