| DeyuDeyutzu a întrebat:

Buna TPU Sunt un membru nou si vreau sa dau The BesT parkoru 2011 sa vada toi filmuletu de 2 minute si cateva secunde nu e facut de mine dar si eu apar in el va rog frumos dati rate, subscribe, comment Spunetiva Parerea! pe TPU sau pe YouTube MULTUMESC http://www.youtube.com/watch?v=tqsOR99ioWw

1 răspuns:
| cristimx a răspuns:

Imi place, e frumos,, bravo voua, in sfr. niste vad niste copii care au alte preocupatii, afara de caluculator... tineti-o tot asa, puteti ajunge mari unii dintre voi