| Vuvule a întrebat:

Bună TPU, va scriu pentru ca presupun ca mai sunt alții în situația mea, sunt la ochiul de baschet de vreo 3 ani, a fost greu la început dar am reușit sa întru intr-un final în echipa, dar aici e o problema, ceilalți din echipa sunt cu un an mai mare și ei se cunosc de mult timp, au format legătură aceea, dar încă nu prea m-am integrat, încerc sa dau tot ce pot dar nu sunt băgat în meci stau non-stop pe banca, am încercat sa vorbesc cu antrenorul, dar el are mereu aceeași vorba în meci, ca o sa ne bage la următorul meci, sau mai încolo dar nu se întâmplă asta. Ma străduiesc la antrenament, dar eu joc pe poziția de 0 grade, pentru cunoscători, la mine în echipa cei din 0 nu primesc pase, ce as putea sa fac? Ma simt depășit, va rog, nu va luați de mine

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"am încercat sa vorbesc cu antrenorul, dar el... "

acolo e răspunsul și mai e la numărul de coșuri pe care le inscrii tu