| Johnny_6115 a întrebat:

Vreau sa incep sa bag si eu la pariuri sportvie. Si nu ma prea pricep cunosc destul de bine echipele/jucatorii. Unde/cum as putea face un bilet pentru pariuri la fotbal pe ucl (uefa champions legue ). Multumesc mult! (dau funidta binenteles )

Răspuns Câştigător
| asdfgh23 a răspuns:

Daca nu te pricepi e mai bine sa astepti sa te uiti la niste meciuri, dar daca vrei neaparat sa bagi intra pe publicbet si au acolo foarte multe optiuni de pariere, si acolo poti sa faci un bilet virtual ca sa vezi ce castig iti iese