| WeAreLegion a întrebat:

Cum pot castiga mai mult si mai des la pariuri in special la fotbal,cunosc echipele destul de bine si ma mai orientez si dupa cote si totusi imi iese destul de rar cate un bilet, cel mai mare castig a fost de 260 ron, cum imi pot imbunatati strategia?

Răspuns Câştigător
| AtheistForever a răspuns:

Eu pun bilete cel mai des de genu :
peste2.5 goluri
1 marcheaza 2 marcheaza
1 castiga si se dau peste 2.5 goluri
Si cel mai important nu pun rezultat final... Pune cum ti-am spus mai sus, pune ca marcheaza cineva, ca se dau peste/sub 2.5 goluri, ca prima echipa castiga si se dau mai mult de 2.5 goluri. si mai ales e de preferat aia cu peste 2.5 goluri fiindca sunt multe amicale si se marcheaza foarte usor. Bafta

1 răspuns:
| zignetg2 a răspuns:

Daca de exemplu joaca echipa 1 cu echipa 2 te duci la antrenorul echipei care are cota mai mare si ii zici ca daca pierde meciul ii dai bani dar nu pe toti.