| Anndrey1234 a întrebat:

Vreau si eu niste configuratii de bicicleta pentru downhill(nu conteaza pretul...). Eu mi-am facut si a iesit cadru intense m9 cu furca rockshox boxxer world cup 2011 etc.si a iesit undeva la 30.000RON si nu mi`e ca pretul este prea mare dar nu cred ca am ce face cu ele...
P. S. Rockshox boxxer e furca mea preferata asa ca puteti sa o includetiwinking

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

30.000 ron e 3 sute de milioane. nu zic ca n-or fi oameni care sa dea atat pe o bicicleta da in niciun caz al de 14-15 ani ca tine. Daca aveai atatia bani de dat pe o bicla mai mult ca sigur aveai si anturaj solid din lumea biciclistilor si nu te mai dadeai interesant pe aici. Nu mai fuma din ierbar tinere.