| lampard94 a întrebat:

TUP.am asa o intrebare, cine alearga de dimineata? ce parere aveti despre aceasta? ce schimbari va avea loc dupa o luna sau mai mult de alergat?

3 răspunsuri:
| SweetElena93 a răspuns:

Eu alerg...te simti fresh mereu.slabesti repede.etc

| Deeafrm a răspuns:

Deci in primul rand nu se scrie TUP. Se scrie TPU laughing. in Al doilea rand. Alergatul multa llume spune ca te face sa slabesti. sau sa iti intaresti muschii. dar pe langa asta necesita si alte multe exercitii :*

| bobitalizuca a răspuns:

In strainatate foarte multa lume alearga. in general e bine sa faci miscare in special pentru sanatate: scapi de kilograme, pentru inima etc.
eu spun ca inveti si sa traiesti sanatos putin cate putin