| mafaldaaa a întrebat:

Buna tuturor!

Aș vrea să-mi iau niște role fitness (din alea obișnuite) reglabile (maxim 350 RON).
Am ceva experiență așa că nu vreau niște prostii.

1) Ce-mi recomandați?

2) Ce părere aveți de astea?
http://susperole.ro/91-action-role-patine-2in1.html

Dau fundă + vot!

NU vă dați cu părerea dacă nu vă pricepeți și nu-mi trântiți doar un link amărât fără să explicați. Dau vot negativ!

Mersi!

4 răspunsuri:
| Coopler a răspuns:

Niste role bune sunt cele de la bauer si ar fi bine sa-ti iei unele care nu au cal paci siret deoarece acestea se pot rupe foarte usor.
PS; nu ti le cumpara peastea pentru ca nu tin foarte bine reglajele cand le faci patine si se rup inmediat. sper ca de-am ajutat

| Nickname1890 a răspuns (pentru Coopler):

Rolele bauer sunt role de Hochei, iar el sau ea a spus ca vrea role fitness. Citeste mai atent.

Si sfatul meu este sa nu cumperi role reglabile, iar daca vrei sa te tina mai mult cauta o pereche de role cu frame (cadru) de aluminiu.

| mafaldaaa explică (pentru Nickname1890):

De ce nu role reglabile?

Actualele sunt reglabile, merg încă foarte bine (s-au tocit roțile) și au cel puțin 5 ani.

| Nickname1890 a răspuns (pentru mafaldaaa):

Pai daca actualele merg foarte bine mai bine iti schimbi doar rotile cu unele noi si gata.

Fiind facute din mai multe bucati este mult mai probabil sa se strice sau sa se rupa etc. Daca inca merg foarte bine dupa cel putin 5 ani probabil ca nu le-ai "fortat" destul de mult.