| sweetjolly a întrebat:

Buna tuturor. As vrea sa imi cumpar un fileu de tenis de camp. M`am uitat prin cateva magazine si am ramas uimita. In decathlon, unde articolele sportive sunt mai ieftine, cel mai ieftin fileu era undeva la 400 de lei straight face. Am mai rascolit putin netul si am ajuns pe la 250 de lei. Fratilor, vorbim de o bucata de plasa, ce este in neregula?straight face Acum vroiam sa va intreb daca stiti vreun magazin prin care se mai gaseste. Daca nu, ma risc si iau unul la 250-300 de lei, desi nu prea se merita. Mersi :*

Răspuns Câştigător
| zahy a răspuns:

Cel mai convenabil ofera. Factura si garantie 270 cu transport ilclus :
http://www.okazii.ro/tenis/palete-ping-pong/fileu-tenis-a66331592

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Tenisul mereu era un sport scump.
Candva era sportul regilor, acum este regele sporturilorhappy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Nu gasesti mai ieftin si se merita!

| duglasseven a răspuns:

Buna Sweetjolly, intamplarea a facut sa vad intrebarea ta in timp ce cautam un site pentru a posta un anunt de vanzare a unor articole pentru tenis cu care am ramas in urma unui proiect esuat. Am 2 filee noi noute, cumparate din Anglia, sunt de vanzare, 250 ron bucata, 3 metri lungime si inaltime regulamentara, se asambleaza intr-un minut, nu au nevoie de alte sisteme de ancorare, se preteaza pentru orice suprafata si au husa, pot fi carate usor. Pretul de vanzare este egal cu cel de cumparare, nu vreau sa castig nimic, doar sa-mi recuperez banii. Transportul il vei plati tu. Daca esti interesata, astept mesaj, toate bune!