| AlexTroll a întrebat:

Buna tuturor, vreau sa ma apuc de sala de acasa si nu stiu care ar fi cel mai bun program...
Am gantere reglabile, bara dreapta si bara z (cu greutati in total de 50 kg) si banca de abdomene care as putea-o folosi pentru exercitii cu haltera.
Ce program ar fi cel mai potrivit pentru un incepator folosind doar ce am enumerat mai sus?

5 răspunsuri:
| sLy007 a răspuns:

Buna. cu echipamentul pe care il ai poti face linistit exercitii pentru: piept, spate, triceps, biceps si umeri. ai aici cateva exercitii :D http://12fitnessgym.ro/antrenamente/exercitii-culturism-baieti/

| sLy007 a răspuns:

Si programul ar putea fi de 3 ori pe saptamana: -luni: piept-biceps
-miercuri: spate-triceps
-vineri: umeri

| alin100 a răspuns (pentru sLy007):

Picioarele nu trebuiesc lucrate?

| Moonlight15 a răspuns:

Sala acasa, vorba copiilor.

| sLy007 a răspuns (pentru alin100):

El a zis un program pentru echipamentul pe care il are acasa.