| intunecatul a întrebat:

WrestleMania este in direct pe sport.ro?

Funda

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

WrestleMania NU va fi transmis pe sport.ro.

Pentru a nu mai exista confuzii, Mihai Brasoveanu a confirmat pe Twitter faptul ca WrestleMania 28 va fi live pe voyo.ro pentru 3 Euro. Colegul AleXXander a facut o incercare si a spus ca in total costa cam 5 Euro (cu TVA si restul).

Sursa: http://www.wrestlebook.ro/wrestlemania-nu-va-fi-transmis-pe-sport-ro/

5 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Este in direct pe 1 aprilie pe voyo.ro

| Pagnel a răspuns:

Da...pe la 1:55-2:00 cred

| Pagnel a răspuns:

Da va fi pe 1 aprilie pe la 1:55-2:00

| Hopeless a răspuns:

Nu v a fi pe sport.ro ci doar pay per view pe voyo, pe sport.ro probabil v a fi in reluare insa nu cred

| intunecatul explică:

Este si pe sport.ro sau doar pe voyo?