| anoniml23423 a întrebat:

Sunt fata, fac 14 ani si vreau sa ma apuc de volei, de performanta de unde ar trebui sa incep? Ce cluburi sportive recomandati din Bucuresti? Trebuie sa dau vreo proba ca sa fiu acceptata, cam cat ar costa?
Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Toate la timpul lor!
De volei de performanta nu ai cum sa te apuci acum, fiindca nu esti inca pregatita si nu prea ai tu habar sa joci volei, dar te poti inscrie la un club sportiv care au echipa de volei, sa te vada un antrenor de volei, sa te testeze, sa vada ce potential ai, ce detenta nativa ai, ce viteza de reactie si daca esti talentata si ambitioasa, in cativa ani poti ajunge sa joci pentru echipe renumite de divizii B si A, ajungand profesionista.
Important este sa-ti placa, sa fii ambitioasa si muncitoare, fiindca vei putea ajunge o voleibalista foarte buna. Succes!

| anoniml23423 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc mult! o sa iau in considerare ce mi-ati spus

2 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Dinamo.