| Almássy a întrebat:

Bunahappy
Vara aceasta vreau sa slabesc cam 12 kg pentru ca la toamna merg la liceu si...dalaughing am strans 600 € ca sa imi cumpar haine si toate cele dar nu vreau sa le cumpar si sa nu fiu multumita de cum arat in ele.
Am 1, 70 si 72 kg:O groaznic stiulaughing
deci ce pot sa fac ca sa slabesc macar 12 kg?

3 răspunsuri:
| oanaro a răspuns:

Sport NEAPARAT macar o data la doua zile, nu mai mananci nimic dupa ora 18, 2 cani cu apa dimineata pe stomacul gol, cel putin 2 litri de apa pe zi, ultima masa sa fie ceva usor (salata).

| manoficial123 a răspuns:

Hei Salut! nu slabesti cu apa si lamaie iti trebuie vointa.Eu am slabit cu bicicleta am mers in fiecare zi 20-30 km si am mancat orice dar nu am terminat tot din farfurie.si asa am slabit 15 kg in 2 luni

| Lohreen a răspuns:

Sa faci sport regulat la aceeasi ora si sa mananci variat! Si bea apa cu lamaie!