| tudorikskate a întrebat:

vreau sa imi cumpar un skate element sau baker si axe si rulmenti separat. stiti de unde as putea cumpara unul sau cat costa toate aproximativ? am deja unul american skate si nu cred ca e foarte bun. big grin

3 răspunsuri:
| Skinnypesci a răspuns:

Poti sa iei de pe BMX magazin au detoate si paci separate si cu axe pe ele si sunt ieftine

| paradox a răspuns:

Salut am o placa element section 7.5 si o dau cu 110 lei dac te intereseaza

| element123445 a răspuns:

Http://bmxmagazin.ro/detalii/element-section-7.5-4393/ vand eu placa asta cu 400 de lei e nou nouta azi am primit-o