| MariusJust4Dream a întrebat:

Vreau sa imi ziceți dacă este bună o bicicleta :Full Suspension, roți 26", frâne V-break, schimbătoare Shimano. Si vă rog să imi spuneți și de ce este bună. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| zeBraJaM a răspuns:

Eeh..nu e nici rea nici buna ..franele iti spun din propria exp. Ca in 10 zile maxim le "dai la porc". Schimbatoarele te vor tine max.1 luna. dupa aia tzac-pac..la porc cu ele..in rest e buna. Sa te tragi cu placere.cat te mai tine... P.S iti recomand sa o vinzi.

| catalinus13 a răspuns:

Pai in primul rand e full suspensi si nu o sa ai probleme cu hopurile roti de 26 sunt usor de gasit si inlocuit si franele nu stiu de care sunt doar mecanice sa fie sau altele oricum e buna