| Ionelaa28 a întrebat:

Vreau sa invat sa joc volei mai bine. Eu stiu deja dar vreau sa ma uit la filmulete, videoclipuri, sa stiu reguli si altele. Imi puteti da un site sau mai multe unde pot viziona filmulete in care sunt meciuri de volei. Sau site-uri unde sunt prezentate regulile de volei. Multumesc happy

2 răspunsuri:
| LoveSroL a răspuns:

Buna yonell4! si iti spun pe mes ce trebuie sa faci in toate posturile faza I si II dublaje atac pas etcwinkingstiu regulile deci te pot ajuta robi_rendy. orton id meu pabig grin