| grosumira a întrebat:

Buna!
Vreau si eu o adresa de sala de box in Bucuresti. Eu sunt in sectorul 1, si nu as vrea sa ma duc tocmai in ghencea sau la teiul doamnei(doar acolo am gasit). Am mai gasit insa era fara antrenor iar eu vreau sa fac box cum trebuie. Aml la activ doi ani si jumatate de judo si ju-jitsu si vreau sa intru la box.
Niste adrese va rog?

1 răspuns:
| napoleon16 a răspuns:

Sal cred ca te pot ajuta cu o adresa http://www.salabucuresti.ro/sala-fitness/stay-fit-gym.html este in sectorul 1 prin Titulescu. sper ca te-am ajutat! Funda?