| Coman_Andrei_1980 a întrebat:

Buna vreau si eu sa îmi dati niste sfaturi despre cum sa slăbesc repede ce trebuie sa fac ce sa mănânc etc ps. Vreau sa stiu daca ma ajuta mult apa si alergatu

2 răspunsuri:
| alexz25 a răspuns:

Alergatul ajuta,consuma multa apa, in legatura cu alimentatia, incearca sa mananci o salata in locul fripturii, pentru o doza de energie cand nu ai chef de sport incearca sa mananci putina drojdie de bere dimineata, este cel mai bogat aliment in vitamina A1 sau B1, nu conteaza cum ii zice, e vitamina care iti da doza de enegie. happy

| sste3fan a răspuns:

Da te va ajuta foarte mult happy