| fier a întrebat:

am luat de pe acest stie steroidu Mentan-Drol, ce parere aveti despre aceste si de site? Vreau un raspuns cat mai rapid si sincer.

Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

Danabol...hmmm poti sa fi sigur ca o sa cresti! intrebarea e cu cat o sa ramai dupa ce termini! hai sa iti zic cate ceva ca sa nu iei degeaba:
1. nu iei danabol singur! il iei cu testosteron cypionat
2. protector de ficat obligatoriu
3.proteine.proteine.proteine cat mai multe!
4. dupa ce termini de luat incepi ptc cu proviron si clomid!

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns (pentru fier):

Cel mai prost si cel mai ieftin steroid. Daca nu-l iei cu testosteron injectabil + multe altele, e degeaba.

De ce te orientezi doar spre lucruri ieftine, de 2 bani?

| fier explică (pentru Cosmin86):

Dar tu de unde sti ca e cel mai prost, pentru ca e 80 de lei?

| Cosmin86 a răspuns (pentru fier):

Ca stiu de la oameni care folosesc steroizi de peste 20 de ani de zile.

Steroizii ca lumea costa de vreo 5-6 ori mai mult.

Sa nu mai zic de mancare, ca trebuie sa mananci de 10-15 milioane / luna cand iei steroizi, daca vrei sa pui ca lumea.

Ai vreun pic de experienta in sportul asta?