| Cineva153893 a întrebat:

Buna ziua.Am o intrebare. Am căstigat un pariu sportiv la casapariurilor și când am scos banii, femeia nu a returnat billetul căstigător, a zis că trebuie să-l pune deoparte. Este si cazul altor case de pariuri ex (superbet, fortuna, winner) Pentru ca vreau sa pastrez billetul castigator macar ca amintire.(scuze pentru romana mea, nu este limba mea materna)

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu ai cum. Femeia trebuie sa justifice banii pe care ți i-ai dat. Biletul câștigător e ca o chitanță pentru ea.
Daca vrei o amintire, păstrează banii happy

| king5151 a răspuns:

De ce nu i-ai facut o poza?