| MaximSpeed a întrebat:

masturbarea sau sexul in cazul barbatilor care fac sala scade masa musculara sau te slabeste?

4 răspunsuri:
| Username55 a răspuns:

Din cate stiu eu nu au legatura cu asa ceva....desi este cunoscut faptul ca in timpul actului sexual lucreaza o gama de muschi destul de larga ceea ce duce la efort

| darrenhaayes a răspuns:

Salut masturbeazate linistit dupa antrenament, exercitiile gen genuflexiuni, tractiuni si indreptari produc in mod natural mai mult testosteron, nu confunda producerea de sperma cu testosteronul.

| Expressions a răspuns:

Depinde, daca activitatea principala a zilei e sa te masturbezi, atunci slabesti laughing

| Bogdiy14 a răspuns:

NU TE MAI MASTURBA! O SA AI O MANA MAI MUSCULOASA DIN CAUZA ASTA! Daca chiar vrei so o faci... fa-o cu ambele maini sa faci muschi la ambele