| Maxx23 a întrebat:

Buna seara,
Eu fac sala de o luna si vreau sa pun masa musculara, e adevarat ca masturbarea imi afecteaza masa musculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?

| mihai69 a răspuns:

Eventual s-o crească, dacă tot faci 'exerciții' cu mâna aia...

| dinaprilie a răspuns:

laughing
Nu, nu iti afecteaza..sau poate ceva genetic la tine.

| salieri84 a răspuns:

Masa nu, dar scaunele iti pot deveni mai moi.

| Iulian2007 a răspuns:

Nu poti sta fara laba?laughing laughing

| doctorandus a răspuns (pentru Iulian2007):

Sunt mituri de mult apuse ca a face asta influenteaza musculatura.