| AgeX3 a întrebat:

sunt din Bucuresti si as vrea sa merg cu un prieten pe bicicleta pana la constanta vara asta, intrebarea mea este :care este cel mai bun si mai rapid traseu si cam cate ore as face pana in constanta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai singura varianta e dn3 pana la lehliu si de acolo db3a.

O sa faci vreo 8 ore fara a pune in calcul pauzele.

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

De ce cu bicicleta? De ce nu alegi trenul care este o varianta mai buna?

| Teardrop a răspuns (pentru SiLaS):

Pentru că ciclismul este un sport minunat şi extrem de sănătos, şi o astfel de experienţă merită făcută măcar odată în viaţa.

| AgeX3 explică:

Multumesc pentru raspuns.