| boncioaga a întrebat:

Buna ziua TPU! e fain fifa 2012

6 răspunsuri:
| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

DA,cea mai buna grafica!

| SerafimHD a răspuns:

Pes 2013 joaca la master league si dai cu real madrid la top player, sinncer si fifa e bun dar cam demodat si grafica este invechita. doar la ps3 arata bine. Apropo nu ai pus o intrebare.

| danielut a răspuns:

Ce treaba are cu sportul!

| yostefiyo a răspuns:

Da e super tare

| d0Culetz a răspuns:

Este fain, dar nu il recomand pentru ca este foarte greu sa ii faci setarile pentru tastatura, ia-ti PES2013, e mai fain!

| sebidrumia a răspuns:

E fain ma ales daca iti descarci RPLS de la fifa Romania asa poti sa joci cu echipe din liga1 din Romania.Dar s-ar putea sa nu-ti mearga sa intri in joc din cauza la origin.