| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, m-am lăsat de tot de zahăr, și vreau să-mi comand proteine, dar problema îmi e că în toate văd că au zahăr adăugat. Oare știe cineva ceva tip de proteine fără zahăr pentru sală?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Proteina e in carne nu în batoane

| Violleta2022 a răspuns:

Recomand sa manaci proteina naturala si organica, care se asimileaza usor si complet, precum: carnea de pui, vita, curcan, oua, ficatei si organe de pasare ori vita, porc fara grasimi, peste, miel samd.

| mODIN a răspuns:

Mai bine incearca sa-ti iei proteinele exclusiv din dieta, in cazul asta.

| Lupică27 a răspuns:

Astazi la parcul de calisthenics erau doi baieti faceau pregatiri inainte, amestecau prafuri si alte alea intr-un recipient ziceai ca sunt alchimisti, au facut ei o incalzire din aia profesionista de ma gandeam ca muta parcul cu totul, cand s-au apucat abia faceau 3-5 tractiuni incomplete, eu fac 15-17 intr-o serie fara prafuri si rahaturi si nici incalziri de Arnold.

| Mda01 a răspuns:

Pai chiar asta e ideea, zaharul nu are proteine deci trebuie sa existe soluții care nu contin asa ceva, oricum proteinele sa fie la putere!