| Zewww99 a întrebat:

Buna ziua, TPU!

Pe 20 iulie am admiterea la Facultatea de Educație Fizică și Sport, care consta intr-o probă sportivă. Întrebarea mea e următoarea : unde as putea merge să mă antrenez? Nu prea mă descurc la urcatul sforii și la sărit peste obstacol. Câteva sfaturi va rog? Mulțumesc ✌️

1 răspuns:
| AnastasiaK a răspuns:

În unele săli de gimnastică sau de arte marțiale poți găsi echipamente necesare. Depinde și din ce oraș ești, nu prea avem noi cum să ghicim unde poți merge tu să te antrenezi.