| Sergiu_Dreghici_1990 a întrebat:

vreau sa cer o parere despre anumite produse proteice. Folosesc MASS FORTE CREATIN R de la Redis si vreau sa trec pe Pro Mass de la Pro Nutrition doar ca redisul are 22.5g de proteina iar Pro Nutrition are doar 14 g pe 100g. Imi recomandati care sunt mai bune? Precizez am 19 ani, 1.80 inaltime si 75 kg

1 răspuns:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Citeste-le eticheta si vezi singur. Din cate stiu Redis-u e plin de aspartam- un indulctior artificial cancerigen.