| paulmed25 a întrebat:

Cam cate calorii contine o farfurie ciorba de burta + o farfurie tocanita de cartofi cuc costita afumata+ vreo 4 Felix de paine? Si cam cat ar trebui sa alerg sa pot arde astea? Multumesc.

2 răspunsuri:
| andreigustaviol a răspuns:

Raspunsul meu nu o sa aiba un raspuns. Tu mananci ca sa dai jos? Adica mananci o ciorba si o tocanita si dupa alergi? De ce ai face asta? Fa-ti un plan mai avantajos, fara sa fii nevoit sa alergi dupa fiecare masa.

| paulmed25 explică (pentru andreigustaviol):

Eram curios cate calorii am bagat in mine.stiu ca nu e sanatos deloc ce am mancat azi.dar am avut pofta. laughing mersi oricum.