| MamaligaCuCarnatzy a întrebat:

Cam ce joculete de baschet stiti?
Salut TPU! Am inceput sa merg la baschet in parc dar nu vreau sa joc doar jocul in sine, ci si joculete gen 21, horse, turul frantei si obligatea.Problema e, ca le stiu doar pe astea 4 si nu prea merge sa le joc asa mult.Asa ca, as vrea sa mai stiu si altele. Deci:
VOI CE ALTE JOCULETE GEN 21, OBLIGATEA, TURUL FRANTEI, HORSE SI ALTELE STITI?

1 răspuns:
| MaRIAN9889 a răspuns:

Eu de obicei jucam obligata, turul franței și incercam sa dau la cos de la depărtare mare. Mai stiu obligata de la libere, adică arunci doar de la libere.