| mee2011 a întrebat:

Cand mergi cu sk8-ul e normal sa o ia intr-o parte? O ia in stanga sai in dreapta depinde ce capat ai in fata.

4 răspunsuri:
| tomyk a răspuns:

Inseamna ca ai skateboardul de putin timp si are setarile din fabrica proaste.Cu timpul axele se vor slabi si nu vei mai avea probleme cu directia pe care o ia skate/u.Alta varianta ar fi sa iti slabesti putin axele pentru ca asa este normal si vei lua directia muult mai usor. sper ca te/am ajutat

| SomethingNew a răspuns:

Da, e normal. Trebuie sa stii tu sa.l controlezi ca sa mergi drept.

| AaaMoods a răspuns:

E normal.U ai nev de o cheie de 24 sau cat era ceva pe acolo si le slabesti putin.Setarile din fabrica sunt ff proaste.Sunt facute pentru o greutate mai mare. succes la trikuri si da si u o funda.

| Smokaraieee a răspuns:

Dap.e normal pentru ca nu exista echilibru perfect. Byebye