| anonim_4396 a întrebat:

Cand se tranzmite meciul cu Lucian Bute si la ce ora pe ce canal.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe niciun canal, la nicio ora. In Romania, meciul lui Bute NU se transmite.

| oanaX a răspuns:

Pe protv la 4 maine dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca am retinut bine din reclamele de la Realitatea, pe Money Chanel. Dar cum nu ma pasioneaza sportul asta, nu stiu sigur daca era vorba de meciul lui Bute sau al altuia.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, da! Cel mai potrivit canal ca sa transmiti un meci de box! Ma intreb pe cati i-ar duce capul sa-l caute acolo.

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

Sa stii ca eu m-am intrebat acelasi lucru, chiar mi s-a parut curios cind am auzit prima data reclama.

| mk_3564 a răspuns:

Salut!
Pe Money Chanel duminica dimineata la ora 4.00!
http://webtv.money.ro/live