| KazooForYou a întrebat:

Cand se vor trage la sorti pentru EuRoPa LeAgUe Si ChAmPiOnS LeAgUe? Dau funda care-mi zice :X:X:X vreau sa aflu cand se trage turul I II si III big grin

Răspuns Câştigător
| Z4z4 a răspuns:

Deci stiu raspunsul sigur uite :
20 iunie tragerea la sorti turul 1 si 2 Liga Campionilor si Europa League
15 iulie Tragerea la sorti turul 3 Liga Campionilor si Europa League
5 august Tragerea la sorti turul 4 Liga Campionilor si Europa League
26 august Tragerea la sorti grupe Liga Campionilor si Europa Leaguewinking
16 decembrie Tragerea la sorti Optimi Liga Campionilor

funda?