| Xname a întrebat:

Cand se va trage la sorti pentru europa league pentru echipele romanesti?

Răspuns Câştigător
| Craiovamax a răspuns:

Maine la ora 14:00 se va trage la sorti pentru Dinamo:X
Pe 16 iulie se trag la sorti turul 3 preliminar pentru Champions League dar si pentru Europa League.Pe 6 august se trag la sorti play-off-urile Europa League si Champions League, urmand ca pe 26 august sa se traga la sorti grupele Champions League iar pe 27 august grupele Europa League.Sursa informatiilor http://www.uefa.com/......78141.html