| 1Bogdan7 a întrebat:

Care 10 fotbalisti credeti ca sunt cei mai buni fundasi ai lumii? Dau FUNDOI GRAS.

Răspuns Câştigător
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

1. Carles Puyol
2. Gerrard Pique
3. Dani Alves
4. Sergio Ramos
5. John Terry
6. Patrick Evra
7. Eric Abidal
8. Maicon
9. Philip Lahm
10. Marcelo

3 răspunsuri:
| AlexBoss211 a răspuns:

Puyol,ferdinand,vidic,abidal.pique,terry,lahm,chivu,roberto carlos, maicon,

| Leaderrr a răspuns:

Sa iti fac o lista nu isi are rostu! dar iti pot spune la ce echipe de club ii gasesti : " Barcelona, Real Madrid & Manchester Unt " considerate cele mai bune echipe de club.

| Mitza2002 a răspuns:

Eu cred ca sunttonguerepelita,Mesi,Moti,Mutu, Moldo, iar eu atat am hotarat.