| em1213 a întrebat:

Care are bicicleta de freeride de vanzare?
si care face downhill sau freeride? ii dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de XC, un Red Bull. O bicla pentru ce doresti tu este peste 3000 euro!

| hanonime a răspuns:

Si daca te intereseaza am un umf hardy 3 cu 2000lei si iti dau casca full face cadou! mariusik_css_boss@yahoo.com

| hanonime a răspuns:

Pai bikeul de freeride are cursa mai mica la furca si la shock, iar cel de downhill are cursa mai mare la shock si furca, si nu trebuie sa fie peste 3000 de euro.gasesti bike de downhill foarte bun in maxim 5000lei! www.dirtbike.ro