| bihepi a întrebat:

Vreau o bicicletă până în 2000 de lei care să arate bine. O folosesc pentru freeride, trick-uri mai hardcore, locuri abrupte și puțin downhill. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| JustAsimpleUser a răspuns:

B-Twin sunt cele mai bune si rentabile.una la 1200sau 1600 ar fi perfecta pentru tine

| bihepi explică (pentru JustAsimpleUser):

Mulțumesc pentru răspuns, dar cele Rockrider din câte am auzit sunt super prost echipate, mai multe persoane mi-au recomandat să nu-mi achiziționez una.

| JustAsimpleUser a răspuns (pentru bihepi):

Nu exista prost echipat, pentru ca majoritatea brendurilor "scumpe" nu si permit sa si puna reputatia in pericol, si aleg sa faca profit astfel : echipeaza anumite lucruri cu Brand uri ca shimano, dar nu cele potrivite, daca echipamentele de la cursiere (shimano) sunt mai ieftine aleg sa puna acele echipamente pe produsele lor chiar daca sunt pentru munte sau mai stiu eu ce...si de aceea exista probleme.dar asta se intampla numai la bicicletele sub 1200 de lei, pentru ca sunt destinate publicului larg si nu celor ce vor sa faca un hobby din asta...asa ca daca vrei ceva mai bun incearca sa depasesti suma de 1400-1600 de lei, o sa fie garantata calitatea happy

| bihepi explică (pentru JustAsimpleUser):

Bine, mulțumesc pentru informații!

7 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

"Hardcore"
faci copii cu bicicleta?

| bihepi explică (pentru Începătorul988):

A, deci presupun că ești un copil dr ăla care atunci când aude "hardcore" aude doar sex. Ei, păi există dicționar.

| Începătorul988 a răspuns (pentru bihepi):

Am 19?