| Xployd a întrebat:

Care credeti ca castiga la euro dintre urmatoarele: Suedia-Anglia..Cehia-Polonia...Grecia-Rusia..Danemark-Ge rmania..Portugalia-Olanda?

Răspuns Câştigător
| rockmeout a răspuns:

Pai...Suedia-Anglia 1-2 Cehia-Polonia 0-1 Grecia-Rusia 1-3 Danemarca-Germania 0-2 Portugalia-Olanda 1-2 happy

9 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Anglia
Polonia
Rusia
Germania
Portugalia

| rockmeout a răspuns:

Anglia; Polonia; Rusia; Germania; Olandahappy

| Xployd explică (pentru rockmeout):

Hei zi-mi si scoruri pentru fiecare asa dupa tine iti dau fundahappy

| Capitan a răspuns (pentru Xployd):

Hai ma sa fim seriosi, e greu sa ghicesti scorurile!

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru rockmeout):

Eu nu cred ca Olanda va castiga meciul cu Portugalia. Olandezii nu au castigat nici un meci pana acum, au 0 puncte, parca nici nu mai ecunosc echipa straight face Si in ultima vreme, de cate ori au jucat cu Portugalia au pierdut.

| rockmeout a răspuns (pentru TiffanyღBJ):

Asa e, dar eu inca am incredere in forta si valoarea Olandei.

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru rockmeout):

Da, si eu aveam, dar...
si uite ca tocmai a dat van persie gol :X

| Xployd explică (pentru TiffanyღBJ):

Asa ma gandesc si eu...nici in seara asta nu cred ca mai au sanse... dar inca nu se stie e (2-1) pentru Germania

| rockmeout a răspuns (pentru Xployd):

Pai...Suedia-Anglia 1-2 Cehia-Polonia 0-1 Grecia-Rusia 1-3 Danemarca-Germania 0-2 Portugalia-Olanda 1-2 happy

| Capitan a răspuns:

Vrei sa pui la pariuri?
Pune ca va castiga Germania trofeul