| razvan884 a întrebat:

Care e cel mai bun skate shop?

Răspuns Câştigător
| aceton a răspuns:

Asta este cel mai bun site de skaturi mi-am luat multe articolo si sunt foarte rezistente www.bmxmagazin.ro super tare funda?

3 răspunsuri:
| Ioanaa28 a răspuns:

Amandoua sunt foarte bune.Fiecare program are cate ceva apartewinking

| Pufiskate a răspuns:

Salut! Cel mai bun? Avem asa ceva in Romania? Eu pot sa-ti spun doar ca de pe www.frogs.ro(skateshop online) mi-am luat acum shoezi redusi. Au reduceri pana la 50% la Vans, Eastpak...

| Sidland a răspuns:

BMX magazine e cel mai bun si daca esti din bv e super bine pentru ca acolo este magazinul lor sau Slatina nu mai tin bine minte