| MeMonaIoana a întrebat:

Care e cel mai bun sport pentru modelat corpul? am auzit de kineto, aerobica, kangoo jumps.

7 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Inot,alergare,abdomene

| A12NDRA a răspuns:

Si atletismul este f bun, poti sa faci patratele.chiar daca esti fata.La mine pe stadion sunt fete care au.

| VicTeodor a răspuns:

Innotul si aerobicabig grin sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| ElenaErika a răspuns:

Iti zic eu: alergare, genoflexiuni si abdomene

| QueenofLove a răspuns:

Tenisul,capoeira

| denisa2803 a răspuns:

Innot

| andrada_1180 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/JohnyBleack/daa0755a126c2f sau http://www.youtube.com/watch?v=p1DuYw8dxZs...fale cel putin o data la daoua zile.la mine au dat rezultate. Bafta!:-*