| Constantin_Mihai_1988 a întrebat:

Care echipa e mai buna? REAL MADRID SAU BAYERN MUNCHEN? ( eu zic ca real madrid) :3

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Daca te uiti la meciurile castigate de BAYERN MUNCHEN o sa vezi ca e mai buna decat REAL MADRID.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parere personala: Bayern, desi as putea sa fiu contrazis usor avand in vedere ce bataie a mancat Bayern de la Real.

| FirsT1001 a răspuns:

Eu zic ca Real Madrid. Desi Bayern are un lot puternic si scump, Real o depaseste avand un lot foarte bine pus la punct. S-a dovedit si in finala UCL unde s-au intalnit. + castigatoarea UCL este Real. Oricum la ora actuala Real e mai buna chiar daca WhyŚøĆƦἄƻƴ21 zice altceva, ar trebui sa ne uitam in prezent nu la meciurile din trecut cand erau alte loturi cu alte tactici