| LikE a întrebat:

Care este cel mai bun fotbalist din lume? Este o intrebare foarte usoara.
Eu raman cu idolul meu Lionel Messi, astept si parerile voastre.Va prezint si un videoclip cu messi : http://www.youtube.com/user/darky3300?feature=mhee#p/a/f /1/CwjolFi3dXE

5 răspunsuri:
| W1z4rd a răspuns:

Brazilianul Ronaldo.Prin 2002 cand era mai slabut nu avea adversar. Tehnica,viteza, sutul, ritmul si inca multe abilitati foarte dezvoltate.

| Mawrytzyo a răspuns:

Ronaldo e cel mai bun in opinia mea pentru ca are un sut mai bun decat messi, are niste driblinguri anormale...pe care nici mama lu' ronaldinho nu le face laughing, messi are viteza (dar si ronaldo), mie mi se pare ca messi alearga tot terenu thinking e un fel de banel laughing parerea mea big grin

| FinalFire a răspuns:

Ce messi? Cel mai bun jucator din momentul actual e Neymar! Cel mai bun jucator al tuturor timpurilor e Pele(imparte titlul cu Maradona)! Cel mai mare dribbleur al tuturor timpurilor e Garrincha! Cel mai mare mingicar e Ronaldinho! Cel mai bun atacant este Ronaldo! Cel mai bun mijlocas este Iniesta ( impartind titlul cu Xavi )! Messi este un nimic pe langa Pele, Garrincha sau Ronaldo

| LikE explică:

Si ma vai dau inca unul :D http://www.youtube.com/watch?v=i3VfTDfWzQc

| LikE explică:

Ba uitate la Messi cum loveste balonul frate. Oricum a mai castigat Ronaldo balonul de aur in 2010 nu, atunci pa nu mai comenta. E cel mai praf ronaldo. Daca ii pun pe toti de pe TPU sa aleaga intre ronaldo si messi putini au alege ronaldo